21/3 – om vamos a la playa! resaullrika21 mars 20129 20/3 - om snabba avlösare. 21/3 - om need for speed. 20/3 - om snabba avlösare. 21/3 - om need for speed.
21:a juni? Njäe, hon badar ju inte, knallar bara i sanden och spanar, det går nog fint att göra runt midsommar! Svara
Jo det förstås men hon har ju inte kommit ner till havet på bilden än 🙂 Jag hoppas iaf du har rätt!! Svara
Det är salt och kallt i havet, men det är vi ju vana vid hemifrån 🙂 Kul att hon blev glad – det var ju meningen! Å kul att se att kortet kom fram: testade en ny tjänst, var ju inte säker på om det skulle funka? Svara
Jag har också fått kort men glömt att tacka, funkade finfint, stort kort med massa skriv…och lättläst stil! Svara
Min (o)vana trogen: omöjigt att formulera mig kortare än en roman 😉 gött att kortet kom fram till dig med! Svara
Om tre månader kan det bli bildrepris på barnens badstrand?
Oj! Tre månader låter optimistiskt! ;p
21:a juni? Njäe, hon badar ju inte, knallar bara i sanden och spanar, det går nog fint att göra runt midsommar!
Jo det förstås men hon har ju inte kommit ner till havet på bilden än 🙂
Jag hoppas iaf du har rätt!!
Ser härligt ut! Nova tackar för finfint kort 🙂 Så glad att hon fick post! Kram
Det är salt och kallt i havet, men det är vi ju vana vid hemifrån 🙂
Kul att hon blev glad – det var ju meningen! Å kul att se att kortet kom fram: testade en ny tjänst, var ju inte säker på om det skulle funka?
Funkade perfa! 🙂
Jag har också fått kort men glömt att tacka, funkade finfint, stort kort med massa skriv…och lättläst stil!
Min (o)vana trogen: omöjigt att formulera mig kortare än en roman 😉 gött att kortet kom fram till dig med!